Türkiyenin Lider Dekorasyon  Sitesi  Dekorasyon malzemeleri üretiminde lider olan BAUPOR gücünü ortaklarının sektördeki tecrübesi ve yenilikçi enerjisinden almaktadır. Özellikle iç dekorasyon  ürünlerinde uzmanlaşmış firmamız geniş ürün yelpazesi kaliteli ve nitelikli malzeme kullanması yenilikçi tasarımlarıyla kısa sürede iç ve dış pazarda nihayi kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

 

Güvenli Alışveriş https://www.baupor.com/, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. baupor.com 'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında BAUPOR" un özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan baupor.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Pinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

baupor.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

Vizyonumuz
Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak

Misyonumuz
Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan şirketimizi değer yaratacak şekilde yöneterek çözüm ortakları ile birlikte kalkınmasını sağlamak

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR